nasza-warszawa.pl

restauracje Warszawa dostawa do domu

restauracje Warszawa dostawa do domu Wszystko inne są równe, najnowsza reklama będzie najbardziej skuteczne. Wysoki zasięg "wezwanie do działania" są preferowane mediów. Długi cykl produktu (tj samochody): Zazwyczaj nie będzie dwa cele. Pierwszy z nich, do budowania wizerunku marki w celu uzyskania uwagę na "list" konsumentów (zwykle tylko 3-5 marki w kategorii będą brane pod uwagę przez konsumenta). Drugim celem będzie zamknąć sprzedaż i będzie podobna do strategii produktowej krótki cykl (szybko, tanio pokrycia). Również wykonanie jest zwykle bardzo promocyjna (sprowadzają się w ten weekend i zapisać!) Sales Force. Produkty, które mają silne siły sprzedaży (czyli usług biznesowych) będzie głównie dotyczy wizerunku marki.

Konsumentów i wyrobów: Kto reklamodawcy chcą dotrzeć pomogą ustalić, w jaki sposób chcą do nich dotrzeć. Różni konsumenci są bardzo zróżnicowane w ich konsumpcji mediów. W podobny sposób, niektóre produkty mają wysokie zróżnicowanie, a niektóre są bardziej wrażliwi na cenę, a także wpływają zarówno strategii i realizacji.

Udział w rynku: Innym czynnikiem, który może być bardzo ważne dla strategii reklamowej jest względny udział w rynku. Na przykład, dominującą marką może reklamować mocno, aby zagłuszyć swoją konkurencję (Marlboro robi to na rynkach wschodzących). Wielu reklamodawców wykorzystać jednostkę "Aggresivity Index" (akcja wydatki / Rynek reklam), aby pomóc ustalić budżet i strategię.

Istnieje również interesująca perspektywa Teoria gier z udziałem modeli głosowania, które przewidują relacje władzy. Dominującym graczem chcieć promowania przemysłu, jak chciał korzystać nieproporcjonalnie. Rynek o strukturze zakładowego 40-40-20 rynku faktycznie mogła zostawić najmniejszy odtwarzacz ustawienie tonu i kolejny show. Ten typ analizy jest w stanie włączenia tysiące lub nawet miliony konkurentów (przy użyciu absolutnie nieszczęśliwy techniki matematycznego zwanego Kombinatoryka.

- autor artykułu