nasza-warszawa.pl

Warszawa kina filmy dla dzieci

Warszawa kina filmy dla dzieci

Człowiek, który pomoże doprowadzić tej zmiany był Imi Lichtenfeld żydowski imigrant z Europy Wschodniej, który był bokser, zapaśnik, a syn z najtwardszego policjanta w Bratysławie. Choć był wyszkolony w sportach walki Lichtenfelda dowiedział się szybko, że na ulicy zasady walki nie stosuje się, więc zaczął dostosowując swoje techniki radzenia sobie z nazistami. Kiedy dotarł łodzi w Palestynie, że niemal natychmiast rozpoczął szkolenie z podziemiem żydowskim i przyłączył się do walki.

W 1948 roku, kiedy Izrael stał się niepodległym krajem Lichtenfeld został Chief Instructor w Israel Defense Forces Szkoły Bojowej Fitness, post będzie trzymał przez 20 lat, a to właśnie tam zaczął udoskonalić czego nauczył uprawiania Kapap. Ponieważ Lichtenfelda był weteranem fighter ulicy i żołnierz wiedział, że wojownik musiał wykorzystać przewagi i nigdy nie przestaniemy walczyć, więc starał się utrzymać szkolenia tak blisko prawdziwej walce, jak to możliwe.

Kontynuując, aby dowiedzieć się z ich doświadczeń Izraelczycy wspierać kulturę wojownikiem i solidne wsparcie walki wojskowego programu artystycznego. Dziś Krav Maga jest praktykowane na całym świecie i jest nawet używany przez wojsko Stanów Zjednoczonych i niektórych agencji policyjnych. Kapap nie jest już częścią szkolenia wojskowego, ale ma zwolenników wśród ludności cywilnej, którzy nadal praktykują styl walki. Szkolenie jest dobra, ponieważ idzie na fundamentalnych zasad robi co działa w złej sytuacji, a gdy w walce o swoim życiu i swojej narodu nie masz czasu na debaty, co jest skuteczne.

Techniki samoobrony dla kobiet rodzajów sztuk walki

tkchopin.pl
- autor artykułu