nasza-warszawa.pl

Warszawa kina co jest grane

Warszawa kina co jest grane

Making Memories - Jak żyć wiecznie w sercach tych, którzy was miłują

Dla coraz większej liczby wyżu demograficznego, koniec problemów życiowych są czymś, mamy do czynienia obecnie. A jeśli nie teraz, to w najbliższej przyszłości. Szok powiedziano masz zamiar umrzeć nie można lekceważyć. Wszyscy wiemy, że wydarzy się jeden dzień; ale nie mógł po prostu przewrócić z powodu zawału serca lub udaru mózgu zamiast powiedziano nam, że mają sześć miesięcy, rok, cokolwiek.

W rzeczywistości, mając czasu na zajmowanie się kwestiami końca życia jest prawdziwym błogosławieństwem. To daje nam szansę, aby zdecydować, jak chcemy być zapamiętany. Jeśli spędziliśmy większość naszego życia dorosłych karierą, spowalniając dadzą naszym rodzinom szansę ponownego zapoznania się z tata, mama, babcia, ciotka Betty, wujka Charliego. Jest to cenny czas, a przy odrobinie myślenia, to może być najlepszy czas ze wszystkich.

Wszystko, czego potrzebujesz, aby wspomnienia czas i aparat fotograficzny. To nie musi być fantazyjny aparat. Cyfrowe aparaty fotograficzne są w cenie i nic z 5 megapikseli lub więcej będzie po prostu świetne. Piękno aparatu cyfrowego jest to, że można zobaczyć zdjęcie od razu. Jeśli się to nie podoba, można podjąć inną. Jeśli możesz sobie pozwolić Szkoła jazdy Łódź na kamerę do nagrywania filmów, które sprawia, że ??jest jeszcze lepiej. Choć nadal będziesz chciał jeszcze trochę zdjęć do albumów.

Sześć lat temu, zdiagnozowano u mnie chorobę płuc zagrażającego życiu. Moi synowie hodowano i żonaty, ale nie było żadnych wnuków. Nagle zaczęli przychodzić wnuki i zaczęłam panikować. Jak będą mnie pamiętać? Nawet jeśli trochę żyli dłużej niż mój lekarz myślał że tak - i faktycznie Żyłem o wiele dłużej, niż myślałem, że - nadal nie będzie młoda, kiedy umarł. Każdy z moich dwóch synów miał aparatów cyfrowych, ale będąc fotografem od ponad 30 lat, wciąż trzymając oburącz do mojego 35 milimetrów i moja wyobraźnia filmu slajdów.

Biuro rachunkowe Kraków
- autor artykułu