nasza-warszawa.pl

restauracje Warszawa amerykanskie

restauracje Warszawa amerykanskie

Historia MiG-29 Fulcrum w skrócie

MiG-29 Fulcrum jest rosyjski zabójcza broń w niebo, potężny strażnik powietrze, które ma multi-rolę. MiG-29 Fulcrum to jednomiejscowy samolot naddźwiękowy myśliwiec odrzutowy, zwinny i wyrafinowany, który może osiągnąć 2.100 gamę km wylotu. Dogfight wyższości jest jedną z możliwości posiadanych przez tego dwusilnikowego myśliwca.gwiazda morza władysławowo

Zimna wojna, albo Rosjanie nazywają ją Kholodnaya Voyna trwała w latach 1947 do 1991. wojny światowej, które zaangażowane Komunistyczna kierowany przez ZSRR i świata zachodniego, który wywieranym przez Stany Zjednoczone Ameryki. Ich sojusznicy zdecydowanie zbyt zaangażowani. Mimo, że oba kraje prowadzące bezpośrednio nie spotkają się w otwartą wojnę, ale ich wojna zastępcza wybuchł w niektórych innych krajach. Godnym wojna pomiędzy dwoma mocarstwami jest technologia Super wojny w tym lotnictwa wojskowego.

W 1969 roku Siły Powietrzne Stanów Zjednoczonych wydała nowy program samolotów wojskowych o nazwie F-X, który był zalążkiem później znanego McDonnell Douglas F-15 Eagle. Ten program na pewno popchnął ZSRR do tworzenia programu licznika i to był ambitny. Wezwała do dalekiego zasięgu, zwinny, nad Mach 2 i może przewozić uzbrojenia ciężkiego myśliwca. Program zażądał również myśliwca, który może startować i lądować na nieprzygotowanych surowych wybiegach. Program Radziecki nazwano Perspektivnyy Frontovoy Istrebitel (PFI) i Zachód nazywa go jako zaawansowanego Frontline Fighter.

Program PFI spowodowało MiG-29A, który był jego pierwszy lot w dniu 6 października 1977 roku, a pierwsze wprowadzone do publicznej wiadomości w sierpniu 1983. Wtedy NATO dało nazwę nowego radzieckiego myśliwca, Fulcrum. Punkt podparcia został zaprojektowany zmagaj przeciw amerykańskim F-15 Eagle i F-16 Zwalczanie Falcon, które zostały rozwinięte w prawie w tym samym czasie.
http://www.prefabetkurzetnik.pl/kregi-betonowe.html
- autor artykułu