nasza-warszawa.pl

Warszawa galeria fotografii

Warszawa galeria fotografii

Tak szybko, jak widziałem, jak łatwe i niedrogie cyfrowe zdjęcia były, ja bardzo niechętnie przyłączył się do rewolucji cyfrowej. Nie więcej $ 5 i 6 $ rolek profesjonalnego filmu. Nie trzeba czekać, aby zobaczyć, w jaki sposób zdjęcia okazało. Każda rodzina razem zawierał rozmazania kamer kliknięcie. A oni nadal. Moja starsza córka-in-law wykazało zainteresowanie nauczenie się podjąć portrety że tak jak ja, więc dałem jej kilka wskazówek. Teraz jej zdjęcia z jej dwóch synów, moje wnuki, wyglądają bardzo profesjonalnie. Obie moje córki teściowie mają kamery pod ręką, kiedy odwiedzam. Więc mamy zdjęć i mam zdjęcia i wśród nas wszystkich, możemy tapety pokój ze zdjęciami mnie z moją rodziną.

Gdy odwiedzam moje wnuki lub spędzić czas z przyjaciółmi, mogę zabrać aparat ze sobą. Mamy zrobione wspomnienia, które będą żyć z tymi, którzy kochają mnie na zawsze. Nie bardzo doceniają wpływu tych zdjęć aż mój starszy syn związanych z tą historię do mnie. Siedział z jego pierworodnego syna, patrząc w rodzinnym albumie. Nagle mój wnuk włożył palce do nozdrzy i zaczął oddychając głęboko. Wolną ręką, on wskazał mi zdjęcie z moim tlenem dalej. Babcia Carol. Wiedział, że babcia Carol, która siedziała z nim na kolanach, musi oddychać tlenem i był naśladując mój oddech.

Są to zdjęcia z moich wnuków i grać razem, obchodzi swoje urodziny razem świętować moje urodziny razem, po prostu spędzać czas razem. A gdy odejdę, będę nadal być częścią ich życia i moich dzieci i moich przyjaciół, na zdjęciach wzięliśmy i wspomnienia zrobiliśmy - i wspomnienia będą żyć wiecznie.


- autor artykułu