nasza-warszawa.pl

restauracje Warszawa Mokotow

restauracje Warszawa Mokotow Można uzyskać bardziej szczegółowe informacje na stronie internetowej ambasady USA w Mińsku.

Osoby w Białorusi zgłoszeniu wiz niezarejestrowanych imigrantów może zgłosić się osobiście w każdej amerykańskiej ambasady lub konsulatu, gdzie zostały one zaplanowane spotkanie. Zalecane lokalizacje dla mieszkańców Białorusi:

Ambasada USA Moskwa, Rosja

Konsulat Generalny USA w Petersburgu, Rosja

Ambasada Stanów Zjednoczonych Ameryki Warszawa, Polska; Ambasada USA w Kijowie, Ukraina

Ambasada USA w Wilnie, Litwa

W celu uzyskania szczegółowych informacji, wszyscy kandydaci niebędącej rezydentem mogą odwiedzić szczególną ambasady lub konsulatu internetowej. Gdyby trzeba naprawić umówiony wywiad, można skontaktować się z amerykańskiej ambasady lub konsulatu bezpośrednio gdzie chcesz złożyć. Należy również pamiętać, że usługi wizę imigracyjną dla mieszkańców Białorusi są w US Embassy Warsaw, Poland.

Erytrea, Asmara

Podobnie jak w przypadku mieszkańców Białorusi, choć wszystkie usługi wizowe są zawieszone dopóki nie będzie oficjalnego powiadomienia, US Embassy Asmara jest otwarty na przetwarzanie niektóre, inne niż wnioski wizowe imigrant tylko dla wybranej kategorii podanych poniżej:

A wizy - dla dyplomatów i urzędników państwowych

G - wizy usługi tokarskie dla pracowników i przedstawicieli do organizacji międzynarodowych

F - wizy dla studentów

J - wizy dla odwiedzających wymiany

Można znaleźć na stronie internetowej Ambasady USA Asmara dodatkowych szczegółów. Podobnie non ubiegające się o wizę imigracyjną, którzy są mieszkańcy Erytrei mają możliwość ubiegania się osobiście w każdej amerykańskiej ambasady lub konsulatu, gdzie zostały one zaplanowane spotkanie, zalecane lokalizacje są Ambasada USA w Kairze, Egipt i Ambasada USA w Nairobi w Kenii , Należy pamiętać, że imigranci usługi wizowe dla mieszkańców Erytrei są w US Embassy Kairze, Egipt, a na ambasady USA w Nairobi w Kenii.

Libia, Trypolis

Dla mieszkańców Libii, wszystkie usługi wizowe w ambasadzie USA Trypolisie zostały zawieszone dopóki nie będzie oficjalnego powiadomienia.


- autor artykułu