nasza-warszawa.pl

restauracje Warszawa ceny

restauracje Warszawa ceny

Unikatowość - Nauczmy się świętować nasze!

"Kiedy potwierdzają swoją słuszność we wszechświecie, to współpracować z innymi łatwo i automatycznie jako część swojej własnej natury. Ci, będąc samemu, pomóc innym być sobą. Bo uznają swoją wyjątkowość nie trzeba będzie dominować inni, nie płaszczyć się przed nimi. " - Scott Reed

"Jak rozwijać jako wyjątkowe osoby, uczymy się szanować wyjątkowość innych." - Robert H. Schuller

Jeśli kiedykolwiek studiował i / lub przeczytać o marketingu, sprzedaży lub autopromocji, to z pewnością mówiono o USPS. Twój USP to "Unique Selling Proposition". To jest to, co sprawia, że ??różni się od każdego innego tam. Zauważyłem jednak, jak trudno jest dla większości z nas, aby określić naszą wyjątkowość, choć wiem, że jesteśmy wyjątkowi.

Myślę, że część problemu wraca do presji doświadczamy od niemowlęctwa dalej. Jeśli jesteśmy zbyt wyjątkowy i / lub różne od normy, rówieśnikami, rodzicami, nauczycielami i krewni często próbują zmusić nas do trybu "przyjęte". Jesteśmy również powiedział do "modelu" ci, chcemy być jak odnieść sukces.

Nie zrozumcie mnie źle. Nauczyłem się bardzo dużo z udanych guru. I tak się nauczyły i doprowadzić mnie dobrze. Nadal będę słuchać ich na audio i czytać ich książki, ale czuję mocno, że muszę zrobić to, czego uczą i mają zastosowanie, co działa na mnie w mojej drodze. Jeśli wszyscy starają się zrobić wszystko, co w ten sam sposób, co nudny świat, że będzie.

Jeszcze w latach 70-tych, wróciłem na studia za M.F.A. w sztukach plastycznych. Moi media były gliny i włókna. I nawet otworzył własną szkołę sztuki, pracownię i galerię, gdzie odbyło się zajęcia, nie moje dzieło i sprzedawane dzieła sztuki. Aby pomóc utrzymać się na powierzchni finansowo, z pomocą moich dzieci, wszedłem pokazy sztuki i targi rzemiosła.

Moja praca była wyjątkowa.

- autor artykułu